Polskie Mięso

Polskie mięso w UK z dostawa.

Nasze wyroby przygotowujemy głównie w oparciu o tradycyjne receptury. Niepowtarzalny smak i aromat wędlin Ecko Food pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych mięs, marynowanych w autorskiej mieszance przypraw, a następnie wędzonych w dymie olchowym, bukowym lub jałowcowym. Od kilku lat opracowujemy i produkujemy również wysokiej jakości produkty bezglutenowe oraz serię produktów bez konserwantów. W naszej spiżarni znajdują się również wyśmienite przetwory i nabiał z małych rodzinnych gospodarstw. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami.

Od samego początku najważniejsza jest jakość naszych produktów! Nasz magazyn mięsa i wędlin w Londynie spełnia najwyższe standardy. Szerokie grono stałych odbiorców potwierdza wysoką jakość sprzedawanych przez nas mięs i wędlin. Szeroka gama produktów.
Dostarczane przez nas produkty są szczególnie cenione za swój tradycyjny i niepowtarzalny smak!

Lukasz Suchanski

CEO

0
PRODUKTÓW

Tradycyjne

Pierwszej jakości mięso

1

WĘDLINY:

Boczek, karczek pieczony, polędwica, schaby i szynki różne rodzaje oraz inny asortyment

2

WYROBY PODROBOWE:

Kaszanka, kiszka pasztetowa, metka, pasztet, pieczeń rzymska, rolada ozorkowa, rolada z kurczaka, salceson i inny asortyment

3

DRÓB:

Udko z kurczaka, udziec z indyka, filet z kurczaka, filet z indyka, udziec z kurczaka oraz inny asortyment

POLSKA MASARNIA I WĘDZARNIA

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów. Jeśli chcą Państwo nawiązać współpracę z nami zachęcamy do kontaktu.